Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Delikatny makijaż [i nie tylko] na komers :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-12, 12:04   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Delikatny makijaż [i nie tylko] na komers :-)

A ja odpowiem od końca

3. Jestem przeciwniczką solarium i zawsze wszystkim odradzam, ze względów czysto zdrowotnych. Jak pójdziesz raz, to i tak efektu nie zauważysz, a jak więcej razy - szkoda skóry, moim zdaniem. Lepszy jakiś balsamik brązujący może?
2. Co do włosów to cięzko się wypowiadać, bo zdjęcie w awatarku maleńkie, byś musiala coś wkleić, dziewczyny by Ci doradziły cosik. Ja dodam od siebie tylko, że jak idę potańczyć, nie lubię mieć włosów rozpuszczonych. Upięte są wygodniejsze.
1. Makijaż - no jesteś młodziutka - mam sisotrę w Twoim wieku ale uważam że młoda dziewczyna też już może sięgnąc po jakieś kosmetyki (moja sister sie maluje, oczywiście nie na codzień do szkoły), zwłaszcza jeśli chodzi o imprezę! Oczywiście, postawiłabym na lekki makijaż, zero tapety. Korektor jesli trzeba coś zatuszować, lekki puder - najlepiej sypki, najlepiej lekko rozświetlający (Vipera jest bdb). Na usta błyszczyk, na rzesy nieco tuszu - tak dla podkreślenia. Nie musisz malowac oczu cieniem, to z reguły wymaga większej wprawy, możesz ewentualnie uzyć jakiegoś jasnego ciena w naturalnym odcieniu, mocno błyszczacego - ładnie otwiera oko, zawsze nakładam rano jak się śpieszę. Jeśli nie masz wprawy w nakładaniu różu, na policzki możesz nałożyć nieco pudru brązującego

Pozdrawiam i życze miłej zabawy
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując