Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki makijaż "naturalny"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-04, 10:50   #9
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jaki makijaż "naturalny"/ze ja sie wtrace niegrzecznie ;)

Ja jak zwykle z opznieniem, a to wszystko przez wiosnę [img]icons/icon10.gif[/img]

hyhy , moje propozycje Pipi , ajk sie przydadzą, to ok, jak nie wywal do kosza [img]icons/icon7.gif[/img]

Kolor włosków, jak Aga napisała jest ok, ja jednak zrobiła bym pare refleksików w kolorze burgunda, tak mi sie widzi, zebys z nimi fajnie wyglądała [img]icons/icon7.gif[/img]

foty:
to fryzurki, chce zebys zobaczyła w jakich pazureczkach byłoby Ci fajnie [img]icons/icon7.gif[/img] takie mocno postrzepione, zwłaszcza tył..nie czesz ich tak bardzo na płasko, rozstrzep, nazeluj, powyciągaj takie fikusne kosmyki- troszeczke odwagi [img]icons/icon7.gif[/img]nie zaczesuj tez grzyweczki az tak bardzo na płasko- pobaw sie nią, niech nie lezy płasko na buzi, tylko niech zyje cała postrzępioną fryzurką [img]icons/icon7.gif[/img] masz tu w fotach pogląd na tył tej fryzurki, podnies go - wetrzyj zel w łapki i przeczesz tył włosków w przeciwnym kierunku [img]icons/icon7.gif[/img] zrobi sie taki fajny nastroszony kurczaczek [img]icons/icon7.gif[/img] i to to chodzi [img]icons/icon7.gif[/img] końcóweczki zaakcetuj mocniej zelem albo kremem do stylizacji, całosc spryskaj delikatnie i nieduzo lakierem [img]icons/icon7.gif[/img]

Odn makijazu- dziewczyny juz napisały [img]icons/icon7.gif[/img]fiolecik i róz [img]icons/icon7.gif[/img] super zestawienie for you jak juz napisała Bunia [img]icons/icon7.gif[/img] Zobacz sobie zatem : Bourjois, cienie potójne : Effet Lumiere -49 Violet Imperial; tez Bourjois, cien pojedynczy Rose Astral 32, Błyszczyki Bourjois - wieczorem fajny-ale wtedy delikatniej oczy -Effet 3 D- nr65, zobacz tez 70, 89. Z pomadek zobacz na Maybeline -Water Shine i WS Diamonds - maja dwa odcienie delikatnych rózowych szmineczek - są jak błysczyki, przy tym bardzo delikatnie malują usta - oba odcienie fajne na codzien, oba będą Ci pasowały. Oprócz rózu tego co ci podał Misio - zobacz jeszcze u Loreal'a Blush Delicieux nr 01- wygląda bardzo delikatnie , prawie jak rozswietlacz, ale mimo to modeluje buzkę [img]icons/icon7.gif[/img]

jesli cos zrozumiano z mojego bełkotu to chwała Najwyzszemu bo pisze i sie wybieram na rower i jednoczesnie sama sobie robie makijaz [img]icons/icon10.gif[/img]

pozdrowionka i miłej niedzieli [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując