Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 00:52   #1370
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Jak dobrac fluid?

Cytat:
Napisane przez sylwia1599 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc
no to witaj w klubie tyle, e ja mam cerę mieszaną przejrzyj KWC, coś tam znajdziesz. Ja polecę legendę Revlon ColorStay, w Douglasie 70zł, w internecie połowę tańszy. Jest o nim osobny wątek, albo poczytaj recenzje. Ja na swoje piegi używam Dermacolu, z tym że to ciężki podkład, krycie super, trwałość też powala, ale zapycha, więc nie nadaje się na całą twarz. I nie nadaje się absolutnie pod oczy Możesz zerknąć na Estee Lauder, Double Wear Light, tylko, że kosztuje sporo.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora