Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 07:41   #4958
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
Witam,

mam pytanko. Chciałabym rozjaśnić włosy blond o 2 tony. Obecnie cały czas farbuję się farbą Garnier Nutrisse Creme 90 (bardzo jasny naturalny blond). Kolor włosów mam praktycznie taki sam jak na pudełku tej farby (w załączniku).

Chcąc być wierna farbom Garnier Nutrisse, które dla mnie są idealne, kupiłam farbę Garnier Nutrisse Creme 100 (bardzo bardzo jasny naturalny blond superrozjaśniający - w załączniku).
Niestety ta farba rozjaśnia aż o 4 tony. Tak sobie pomyślałam, że może zmieszałabym obie farby nr 90 i 100 ze sobą i rozjaśniłabym o te 2 tony i jednocześnie kolor nie wyglądałby "sztucznie"?? Co by z tego wyszło? Proszę o pomoc
Tak z mojego doświadczenia wiem że raczej ta farba Ci nie rozjaśni więcej jak o dwa tony. (te garniery mają oksydant 9%), chyba że masz baaardzo podatne na rozjaśnianie włosy. Zawsze możesz zrobić sobie próbę na jednym pasemku Ja bym nie mieszała "zwykłej" farby z superrozjaśniającą.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki,

Po moich wielu różnorakich koloryzacjach stwierdziłam, że wracam do brązów. Mam włosy rozjaśnione do blondu poziom 8.

Możecie określić jakie to odcienie brązu na zdjęciach i doradzić jak zejść do takich włosów z rozjaśnianych i mocno wytrawionych?

Kiedyś kupiłam brązową farbę i miała w słońcu czerwoną poświatę-nie chcę takiej. Chcę jedna z tych na zdjęciach.

Pomożecie?
Zapraszamy na wątek brązowowłosych Chłodny odcień brązu uzyskasz farbą profesjonalną z dodatkiem mixtona.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora