Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój wygląd :/
Wątek: Mój wygląd :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-15, 18:43   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
To moze ja zamieszce zdjecia krok po kroku jezeli chodzi o nakladanie podkladu

1.Podklad wybierz testujac na buzi i szyjii,wybierz ten kolor ktory najbardziej zlewa sie ze skora-lepiej wybrac troche jasniejszy niz ciemniejszy jkesli nie znajdziesz idealnego.

2.Zawsze naloz najpier lekki krem nawilzajacy-pomoze to przygotowac skore na wchoniecie podkladu-jezeli masz skore tlusta szukaj kremow nawilzajacych oil free.

3.Naloz podklad na cala twarz (nie zapomnij tez o szyjii)nie zapominajac o zakamarkach nosa,pod oczami i na powieki(cienie beda sie lepiej trzymac) nie przesadz z iloscia podkladu,dobrze jest nakladac specjalnym pedzelkiem do podkladu.

4.Rozetrzyj podklad dokladnie gabeczka kierujac sie od srodka ku dolowi twarzy

5.Wybierz korektor o jeden ton ciemniejszy od odcienia skory zeby ukryc pzrebarwienia, wybierz korektor w tej samej tonacjii jesli chcesz ukryc piegi i cienie pod oczami.Wklep delikatnie korektor.Mozesz tez uzyc specjalnego pedzelka do nakladania korektora i delikatnie go rozetrzec.

6.Na zakonczenie zakoncz makijaz uzywajac sypkiego pudru transparentnego.
Naloz go uzywajac duzego pedzla do pudru,puder zmatowi lekko cere,jezeli chcesz cere nieco rozswietlic uzyj pudru w wersjii z rozswietlajacymi drobinkami.

dalsza czesc :
makijaz oczu
1.Uczesz brwi uzywajac specjalnej szceoteczki Mozesz nalozyc na szcoteczke troche zelu(moze byc do wlosow) albo uczesac ja specjalna odzywka zeby nie byly potargane.
2.Przygotuj powieki do nalozenia cieni przypudrowujac je pudrem transparentnym.
3.Jezeli twoje brwi wymagaja podkreslenia podkresl ich kolor uzywajac kredki lub naloz na pedelek troche cienia(kolor cienia i kredki zalezy od koloru brwi,nigdy nie uzywaj ciemniejszego koloru niz Twoje brwi)
4.Naloz cien pedzelkiem aplikujac najwieksza ilosc cienia od strony zewnetrznej powieki.mozesz tez nalozyc najpierw jasny cien a potem ciemniejszy,rozetrzyj granice miedzy cieniami.
5.Naloz jasniejszy cien na gorna czesc powieki-otworzy to oko.
6.Podkrec rzesy uzywajac zalotki(potrzymaj rzesy w zalotce kilkanascie sekund)

7.Uzyj kontorowki do oczu (mozesz narysowac cienka kreske i ja rozetrzec)mozesz takze uzyc kredki wewnarz oka(khol).
8.Pomaluj rzesy maskara,po pomalowaniu rozczes rzesy specjalna szczoteczka jesli tego potrzebuja(sa sklejone lub maja grudki itp)



I jeszce jedno zdjecie pokazujace jak nakladac cienie eyeliner i maskare do uzyskania efektu przydymionego oka,moze sie przyda(zdjecie ukradzione z makeupalley.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 21:10 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując