Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - *~Watermelon & peach sherbet~*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-25, 22:57   #25
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: *~Watermelon & peach sherbet~*

Cytat:
Napisane przez oliwk_a Pokaż wiadomość
ładny, mi sie podoba
Dzięki

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Mi też się podoba, fajny ten róż na oczach i fajna ładna buzia
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
jesteś śliczną młodą kobietką, a takie kolorki jak najbardziej pasują latem Roztarłabym tą zieleń? na dolnej powiece, bo za bardzo się odznacza. Podoba się
Zapamiętam, ROZCIERAĆ kredkę na dolnej powiece dziękuję ślicznie moje guru w sprawach soczystych makijaży

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
wiem ze powinnam skomentowac makijaz ale Twoje geste wlosy powalaja na kolana
Gęste? No bez jaj... one tak tylko wyglądają, ja naprawdę mam cienkie i dość rzadkie włosy, do tego się przetłuszczają jak... ale skoro tak mówisz to bardzo mi miło dzękuję

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
podoba mi się
Dziękować

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Rewelacja, ja nie czepiam się roztacia cieni - wydaje mi się że ten makijaż musi być taki bardziej graficzny - jak to widać na zdjęciach (czyli tu plama fioletu, tam plama zieleni), bo kolorki dość jaskrawe i kontrastujące - ale rewelacyjnie podkreślają kolor oczu!!! Masz doskonałe wyczucie , że reszta makijażu dość neutralna kolorystycznie jest. Też uważam że fryzure masz super i takie błyszczące włosy.
Dziękuję ślicznie policzki były dość mocno podkreślone, a ust raczej nigdy nie maluję mocno a o fryzurce mówiłam już wcześniej a włosy błyszczące są dlatego, że je myję chłodną a nawet czasem zimną wodą i ich nie suszę suszarką
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując