Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólnie dążmy do idealnej cery ! ;) Odważysz się pokazać w i bez makijażu ? ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-25, 18:37   #21
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Wspólnie dążmy do idealnej cery ! ;) Odważysz się pokazać w i bez makijażu ? ;)

Cytat:
Napisane przez pettiteAngel Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. moja cera to jeden z moich największych kompleksów.
Niezdrowo blada, rozszerzone pory, wągry na policzkach, przetłuszczenie..
Postanowiłam coś z tym zrobić. Chciałabym mieć promienną, gładką skórę.. wiadomo

PLAN PIELĘGNACJI:
1. 3 kroki rano i wieczorem:
- mycie żelem 3 w 1 Garniera.
- tonik Garnier zielony (winogronowy)
-krem do skóry mieszanej i normalnejhappyderm Loreal.

wieczorem mleczko z ziaji (planuję je zamienić na płyn micleralny z ziaji) i masło kakaowe - nie zapycha mnie, a dodaję trochę życia mojej cerze.

Chciałabym kupić sobie krem, najlepiej na noc o silniejszym działaniu antytrądzikowym, bo coś czuję, że masło kakaowe może się mojej cerze przejeść
Macie jakieś typy? najlepiej z kwasem salicylowym, bo słyszałam, że lepiej działa w nocy.

Oprócz tego zamierzam przyłożyć się do picia min. 2l płynów - herbatek, szcz. zielonej i miętowej, które uwielbiam no i oczywiście woda mineralna.

Raz w tygodniu - peeling i maska oczyszczająca.

3mam za was kciuki
Nie polecam. Moja siostra kiedys miala a wiadomo ze jak ja swojego nie mialam to jej podbieralam zupelnie zadnej roznicy, chociaz moze dla ciebie bedzie skuteczny. Jak juz bylo mowione wyszusza wiec proponuje dobry krem nawilzajacy
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując