Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 09:00   #2468
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja też przegapiłam boksa. Wyprawiałam dzieciakowi urodzinki i jak sprawdziłam maila o północy, to już pozamiatane było...
Ale chyba nie było aż takiej rewelacji. Torby mi szkoda.
A Tobie coś tam się szczególnie podobało?
No jak to co? Całokształt.
Poza tym mam seforowe potrzeby, a z brokułem to tak jakoś lepiej wziąć niż bez.
Kiedyś zwymiotowałam po Lady Mango Rebel, także akurat ta torba, tak jakby najmniej mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

mnie uratowało to, ze siadłam z kanapką do kompa po pracy i rzutem na taśmę zamówiłam
to mój drugi
na pewno wrócą
No skoro Ty tak mówisz, to czuję się spokojna.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja mam zamówienie z boxem, którego nie opłacę...
O, to będę polować.
Krążę niczym sępy.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




chyba macie gigantyczne kuchnie po 100m2
Też się kiedyś puknęłam w łeb. Ale tak wyjdzie jak się jedno w drugie włoży i to nie jest wcale jakaś wygórowana cena.
Sprzęty tupu lodówka, kuchenka, piekarnik, wywietrznik, zlew, zmywarka, plus meble (szafki, szuflady) plus drewniane blaty, plus te wszystkie pierdółki typu oświetlenie, śrubeczki, prowadnice, zaczepy, naczepy, przyczepy, odczepy... i to tak wyjdzie.
A kuchnię mam łączoną z salonem, zresztą rzadko tam przebywam. Plus taki, że długo będzie wyglądać jak nowa.
Metraż też taki standardowy, żaden tam kolos.
A zawsze marzyłam o takiej kwadratowej, tymczasem mamy w kształcie litery U.
No ale nie narzekam. Jeszcze 2,5 tys. do spłaty i nasza.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
może to cena standard
Tak mi się wydaje. Raz byliśmy na takiej reklamowej wizycie w jakiejś firmie, namiary dostalismhy na targach budowlanych, no i tam za samo kargo chcieli 3 tys. I to była najtańsza rzecz. Hahaha. Ze sobie niby mogę tam mąkę trzymać.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
ale mnie tam nie było



Ja dostałam na 25 000. Oczywiście bez sprzętów

Widzę, że przez wątek przechodzi nowa faza, tym raze każdy zamawia perfumy Ja chyba chciałabym sprobować nową Chanel no. 5 L'eau. Ponoć dużo pomarańczy, którą lubię. Moja urodzinowa lista zakupowa niebezpiecznie się rozrasta
Ups, pardon.
A to widzicie, ja ze sprzętami.

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Oktawia piękne zdjęcia
O tak Oktawio, pięknie! Wybacz pomyliłam imiona.


---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

No to widzicie dziewczyny, ja myślałam, że drogo, a wychodzi na to, że jednak nie.
A już burżuja grałam.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora