Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 21:52   #4704
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja wiem, ale clipy to tak na codzien to ja wiem, odrozniaja sie i widac, jak ktoś nie umie zamontowac dobrze.

Myslisz blond bunny że bardzo takie przedłużanie niszczy wlosy? Bo jesli robisz mikroringi z silikonem albo tulejki. wasienka Ty mialas ringi? Czy Ty kedud? Mecze ale pomozcie
ja miałam kiedys na ringi ktore mnie uczulily i teraz ciagle nosilam na tulejki bez silikonu zamykane na dwa razy.Ale osobiście uważam ze mniej niszczaca metoda to ringi bądź tulejki z silikonem. moze nie trzymaja tak dobrze jak tylejki zamykane na dwa razy ale za to przy zdejmowaniu specjalnymi szczypcami jest znacznie mniejsze prawdopodobienstwo ze wlosy sie przetnie. Ja swoje poprzecinalam przy tulejkach bo mi kolezanka mowila jak ppozniej po raz kolejny zakladala a poza tym ringi łątwiej zdjac nawet bez specjalnych szczypcy ps. jak ktos jest uczulony na nikiel tak jak ja to na www.4great-hair.com sa tulejki z silikonem, a tulejki sa miedziane, bez niklu
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora