Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-12, 19:50   #67
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Od dawna jestes za granica? Ja jestem od 3 lat i dopiero teraz jakos zaczyna sie to bardzo powoooooli ukladac. Mysle, ze trzeba czasu i sporo szczescia, bo, znowu - to nie LO, ludzie juz nie sa tak otwarci, sami nie "szukaja" znajomych. Do tego ja nie przepadam za moja branza, co sila rzeczy nie pomaga w zgraniu sie ludzmi z niej.

Fela, jakie dowody, ze nie jestes aspoleczna! To normalna sprawa, ze doroslej osobie, ktora wyjezdza trudno znalezc ludzi.
Chociaz fakt, ze ja czasami miewalam dolka i zastanawialamsie czy to nie ze mna cos jest nie tak. Np. z ludzmi w pracy dogaduje sie swietnie, ale jednak na tym sie to konczy. Zastanawialam sie czy nie mam "tego czegos" (czymkolwiek to by mialo byc), co powoduje, ze znajomych mam tylko w pracy. Doszlam do wniosku, ze nie, bo relacje ktore sie sprawdzaja w pracy, nie musza miec (i na ogol nie maja) prawa bytu poza nia.

U mnie z reszta problem istnieje w jakims stopniu od zawsze, bo szkole zmienialam wiele razy, przeprowadzalam sie do innego miasta itp. Niemniej jednak zawsze w okresie licealnym bylo duzo latwiej.

W kazdym razie nie jestes aspoleczna, nie mysl o tym nawet w ten sposob.


Nie mamy Rossmanna. Brakuje mi go troche, tak samo jak polskich kosmetykow (mozna zamowic z neta, ale to nie to co wybrac sie do Rossa/Hebe i pomacac ).
Poza tym kosmetykow pod dostatkiem, wybor spory, indyjskich bardzo duzy jesli sie przejdzie do odpowiedniego sklepu, chociaz ja raczej nie kupuje.
Za 2 tyg mijaja dwa lata odkad wyjechalam. Wiesz, ja z ludzmi, z ktorymi pracuje nigdy sie nie lubialam. Mam dosc silny charakter, mowie co mysle i nigdy nie bylam pupilkiem ani dzieckiem korporacji, wiec w pl, w firmie miewalam przyjaciolki, ale w innych dzialach, niz moj. Dzis troche odetchnelam, bylam na grillu z rodzinka tzta, jutro idziemy do jego znajomych, mam randke z jego mama, umowilysmy sie na wspolne malowanie. Powinnam przezyc

Mam cos dziwne wlosy, umylam dovem, bo ten jeden mi zostal ... Musze zrobic polowanie na szampon tutaj, mam ochote wyprobowac jakis profesjonalny loreala. Tu kazdy jeden jest diabelnie drogi, wiec bez roznicy.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując