Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-16, 20:27   #90
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Coś słabo idzie nam ta część wątku

Wypadanie nie wróciło, włosy od spinania już mnie nie "bolą" (wiecie o co chodzi) i wygląda na to, że skalp zadowolony. Gorzej za to z długością, widzę dużą różnicę odkąd przestałam systematycznie olejować przed myciem. Brakuje im dociążenia, są takie ...nijakie po prostu.
Wybieram się po jakiś olej jak sójka za morze, chyba od 2-3 miesięcy.


Angelina ja zmieniam maski, praktycznie co mycie to inna. Mówi się żeby odpowiadać na ich potrzeby ale serio coś w tym jest. Mam maski z proteinami, nawilżające czy emolientowe i dobieram coś czego potrzebują, bo jeśli uczepię się jednej, na początku jest fajnie a potem jakby przestawała działać. Inna sprawa, że po kilku użyciach proteinowej robi mi się siano na głowie, dlatego ta zawsze raz na kilka myć. Dobrze też mi się sprawdza mieszanie masek no i olejowanie na maskę/ odżywkę.

Felu oby było tylko lepiej

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Mam tak samo
to żadna tajemna wiedza, chwila moment i będziesz wiedziała wszystko co Cię interesuje.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
A ja Was tylko czytam.. bo przy Was to ja ciemna masa jestem xD
O sorki, miałam cytować sandrek ale w sumie o to samo mi chodziło
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-07-16 o 20:23
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując