Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-30, 10:32   #4758
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez iNatiii Pokaż wiadomość
100 lat mnie tu nie było muszę zaleźć czas i prześledzić wszystkie posty haha no i przychodzę do was z problemem dziewczyny :/ mianowicie moje pazurki pomimo ciągłego używania olejków i lakierów ochronnych zaczęły się niesamowicie rozdwajać, rozwarstwiać. Wydaje mi się, że to przez nową odżywkę, którą testowałam w tamtym okresie (okolo 2-3msc temu), bo podobno taaka dobra Golden Rose Black Diamond. Rozwarstwienie poszło tak gdzieś do połowy płytki. Co to był za ból, kiedy trzeba piłować do 0, a przyrost się cofa. A pazurki zrobiły się cieniutkie jak kartka. Tragedia, zakupiłam regenerum, które miałam tam gdzieś kiedyś w pamięci, ale chcę zapytać o jakieś suplementy. Żeby tylko przestały się rozdwajać, urosły, a wtedy będę się z nimi obchodzić jak z jajkiem. Będę wdzięczna za cokolwiek Na dowód przesyłam zdjęcie bodajże sprzed pół roku, wiem, że nie ten kształt etc., ale to był etap przejściowy, nie wiem co bym dała, żeby do nich wrócić, aktualnego stanu moich paznokci się cholernie wstydzę, błagam poradźcie coś!
czarna odżywka wcale nie jest dobra zawiera składnik, który wiąże wodę. stosuje się go do produkcji zapraw klejów murarskich. Więc jesli wiąze wodę to zabiera ją z paznokcia i się wysuszył. Na stronie sklepu golden rose jest skład i cały sprawdziłam.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora