Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-06, 00:30   #280
angelnight1
Raczkowanie
 
Avatar angelnight1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 104
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez bubula84 Pokaż wiadomość
ja robiłam rzeski prywatnie w warszawie poleciła mi znajoma jestem bardzo zadowolona uzupełniam 1 na miesiac i mam piekne naturalnie wydłuzone rzesy.zapłaciłam 300 tel do niej 500-196-721.
dziekuje bardzo bubula84.
wrocilam z nieudanego zabiegu przedłuzania rzes, tu od razu anty reklama zakładu w Warszawie na ul, cybisa 4 (ursynów).
na llegro pod nickiem pilgarden
kolezanka "dostala" rzesy lalki czyli na calej dlugosci oka jeden rozmiar to jest max. 15mm. wygladala jak kukła.
ja natomiast w ramach chyba rewanzu za krytyke i prosbe o cos normalniejszego, dostalam cieniutki tandetne rzesy (40minut zakladane). totalny szok. wygladalam jakby mnie wyskubaly wrony.
zajzalam na wizaz i zadzwonilam pod wyzej wymieniony numer.
odsiecz pojawila sie natychmiast. przemila dziewczyna z totalnie szalowym "osprzetem" . napracowala sie 6 godzin zeby doprowadzic nas do ładu. porozklejala mi polepione tandentnie rzesy (do trzech rzes mialam doklejona jedna). efekt oszałamiający, totalnie śliczny i poprosu wow. cena super, rzesy dobrej firmy. mozna od razu zakupic np tusz do tych rzes. umowilam sie juz na miesiac na przod na uzupelnianie.
__________________
dr. Stańczyk 25.09.2009 400 ml Allergan McGhan TRX
angelnight1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując