Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 10:31   #3677
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;61682881]Hej po miesiącu używania moich nowości kosmetycznych, które niedawno pokazywałam na forum, wpadłam skrobnąć o nich parę słów

Serum antyoksydacyjne Biofficina Toscana ma żelową konsystencję, ale nie bardzo gęstą więc z łatwością można wydobyć odpowiednią ilość pipetą, w kolorze jest mętno-beżowe, pachnie za to przecudnie- jak słodkie jabłka nagrzane słońcem Na szczęście nie podrażnia, a efekty jakie zaobserwowałam to: mega nawilżenie również na skórze pod oczami, delikatne rozjaśnienie zaczerwienień skóry i obkurczenie porów; twarz jest bardzo gładka i miękka w dotyku, taka pełniejsza. Pomimo gliceryny nie lepi się i nie przetłuszcza mi cery, ale ja nakładam na twarz zwilżoną tonikiem (ostatnio Dr. Hauschka)- taka kombinacja pod makijaż sprawdza się u mnie świetnie, podkład trzyma mi się bez ścierania i błyszczenia cery 10 godzin Wydajność oceniam bardzo dobrze, bo po miesiącu używania mam jeszcze pół butelki 30ml, a używam codziennie, 2x dziennie na twarz i szyję, czasem dekolt jak mi się przypomni także nie żałuję póki co, że kupiłam od razu dwa opakowania.

OK, kończę już moje przynudzanie, na koniec dodam swatche kremu BB Lily Lolo Fair w porównaniu do nienaturalnego podkładu L'Oreal Infallible Matte w odcieniu 11 Vanilla, żeby choć trochę przybliżyć poziom jasności tego kremu [/QUOTE]

Po co ja to czytałam, brzmi ekstra
No, różnica kolorów jest znaczna. Ja jestem właśnie w tym samym odcieniu, jeśli chodzi o L'oreal, zawsze mi pasowała wanilia, albo nieco ciemniejszy Sand z tej firmy.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki Mnie to już takie nerwy biorą, że waga od ponad miesiąca stoi w miejscu, a z tą nadwyżką kilogramów czuję się jak wieloryb. Ciuchów nowych nie kupuję, bo cały czas mam nadzieję, że w końcu będę nosić te sprzed ciąży, ale ani dieta (może nie jakaś restrykcyjna, ale prawie bez pieczywa i słodyczy, lekkie kolacje itp. ), ani ćwiczenia, no nic nie pomaga.
Chyba pójdę sprawdzić hormony, bo już nie mam pomysłu co robić.
Może nie za bardzo do tematu, ale swego czasu miałam dość dużo tkanki tłuszczowej, a mało mięśnia, wyglądałam szczupło, ale byłam, że tak powiem taka sflaczała, przez co kompleksy. No i gdzieś tam doszłam do wniosku, że powinnam więcej białka przyjmować i rzeczywiście po jakimś czasie mi się wszystko wyrównało, oczywiście tłuszczyk trzeba było spalić jakoś, ale białko jest bardzo ważne, przyjmuje się, że dziennie 1gram na 1 kg masy ciała i to dobrego białka, z ryb, jaj, drobiu i wołowiny, roślin, bo mleczne i wieprzowe jest niepełnowartościowe.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
A żeby nie było niekosmetycznie całkiem, dziewczyny używacie podpasek i wkładek z bawełny bio? Co polecacie? Ja testuje teraz Masmi, wcześniej miałam Organyc, nie widzę zasadniczej różnicy, poza ceną. Jednak te artykuły higieniczne są droższe, ale warto, dla tego komfortu. Szkoda, że wycofali jedyne wkładki z bawełny w Rossmann. Były nie drogie a też dosyć komfortowe, ja tych sztucznych już nie mogę nosić.
Miałam Masmi, były super, ale tampony beznadziejne. Ja kupuję podpaski Belli, mają różne rozmiary i z naturalnej bawełny, bez tych plastikowych siateczek. Tez nie mogę używać sztucznych, bo mnie odparzają Bellę polecam, tylko musisz dokładnie patrzeć na opis, bo mają różne modele i łatwo się pomylić przy zakupie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora