Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 16:27   #2768
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

postanowiłam powrócić i poprzynudzać Wam coś-niecoś głównie na specjalne życzenie Baletnicy_Nataszy jak wiadomo ciężarnym się nie odmawia bo można dostać wilka i pypcia na języku więc jak same widzicie - nie miałam wyjścia
Promocjenie ma żadnych w D jest coś z Clarinsa do smarowania stopy ale nie warto się nad tym rozwodzić

Ważne tematy:
- pod nieobecność teleekspresu wątek zmienił się z pielegnacyjno-makijażowego w torebkowo -butowy (butny ) wszystko przez Maarthusię która kusi torebkami a także resztę babińca które non stop kuszą buciorami

-
w związku z potopem w galerii w Gdańsku, zwizualizowanym przez Buahhot, wizażanki przerażone wizją zatopionych, samotnych wołających o pomoc szaneli, korsów i gumiaków z ryłko przestały pisać na wątku i chwilowo spamowanie zamarło . Martita z tego wszystkiego dostała migreny, Korinka bólów brzucha, zęba , reszta też jakaś niemrawa i nawet nie chciało się zamówień klikać ani o kutangu rozmawiać. Problemy rozwiązał by syforowy brokuł ale alechandro najwyraźniej sam spłynął Wisłą do morza z ulewą i nadal nic nie ma.
Chociaż jednakowoż, tak po prawdzie, w
głębi ducha, i zupełnie na trzeźwo, podejrzewam, że robicie to specjalnie abym nie miała co pisać w teleekspresie Chciałyście mnie zniechęcić ale nie ze mną te numery! nie dam się! będę nawijać o niczym bo naprawdę boję się dostać wilka w końcu babcia mnie straszyła tym latami więc to musi być gorsze niż cotygodniowe prezenty w D

- Poranek zaczął się od informacji że Miska postanowiła, wzorem celebrytek, zostać projektantką i przeprojektowała ultra-drogie buty z Kazara Myślę że wskazanym jest, abyś poszła oddać im te odcięte rzemyki i niech zwrócą Ci część kasy skoro im część butów oddajesz
Nawiasem mówiąc, Miska nadal nie spakowała się na wczasy i prawdopodobnie robi to z premedytacją żeby mieć pretekst do zakupów na miejscu tam na pewno jest dużo sklepów torebkowych, butnych i sukienkowych przejrzałam Cię!! amyzki nie oszukasz!

-
Dzastinaaa pyta czy kupić serum czy maseczkę. Ja bym kupiła obie i dokupiła krem no bo bez kremu ani rusz

- Miszczem oszczędzania w miesiącu lipcu na razie jest Tomama która nie wydała (że tak policzę inżynierskim kalkulatorem) nawet 1 szanela
- Miszcza wydawania nie będę palcem wskazywać bo leżącego się nie kopie (Aniyam - widzisz - oszczędziłam Ci wstydu )

- lekarz zabronił Aniyam pić pepsi żeby jej nie wyżarło żołądka wiec opatentowała picie nosem i wchłanianie do krwioobiegu bezpośrednio z płuc sprytne! za nagrodę nobla dają 1 mln dolców wiec będzie i na trampki i na inne przyjemności

-połowa 2016 roku za nami, czas na podsumowania i nowe postanowienie półnoworoczne. Tomama po głębokiej refleksji nad swoim życiem postanowiła sobie za cel priorytetowy "odzyskanie miejsca na ręczniki i papier toaletowy w szafce w łazience". Brawo Tomamo! A Ty? i Ty? jakie masz postanowienie antykupowaniowe?

- w cyklu "ajzenberg na fali" - poradnik małego podróżnika - miasto Szczecin! i dlaczego nie warto tam jechać radzi Love i Anoli

to chyba tyle marnie dziś albo się postaracie jutro bardziej albo będę musiała Was ukarać w imieniu księżyca! Aj waj!

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora