Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-15, 22:18   #42
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Jak naturalnie rozjaśnić włosy blond??? Proszę o pomoc!!

Ewka napisał(a):
> Hyyyyyy... A jak mam takie coś z czarną rzodkwią i ostatnio się powoli nastawiałam na olejek rycynowy... W archiwum też szukałam, ale chyba nie mam cierpliwości, bo nic ciekawego nie znalazłam. Rumianek to tragedia, bo trzeba zaparzać- częściej niż raz w tygodniu tego nie zrobię (leń ), cytryny owszem probowałam- nawet mam swój patent- cytrynka na włoski i na słońce, ale niezawsze mi sie zgrywa to w czasie. Włosków na szczęście nie muszę nabłyszczać, bo mają naturalny połysk. I dlatego cytrynka odpada, a do rumianku nie mam siły... Lecę przeglądać archiwum, ale dalej proszę o rady!!!!!

No moim wlosow olej rycynowy i szampony z czarna rzepa robia bardzo dobrze. Na szczescie juz nie jestem blondynka . Naprawde przyciemniaja. Co do rumianku, to nie az taka ciezka praca . To nic innego jak herbatka. Ja go gotowalam jakies 5 min i pozniej nanosilam pedzelem do farby, codziennie. Natomiast cytryne nakladalam na czyste wlosy (suche lub mokre), na to czepek i do lozka. Jak nie bedziesz potrafila znales tego tematu to napisz, pomoge. Naturalne rozjasnianie jest czasochlonne i efekty nie zawsze moga byc wymarzone. Mimo wszystko polecam!
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując