Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-18, 15:36   #1125
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
suchą, trochę naczynkową.
Obecnie mam oczarowy, ale wczesniej zauważyłam ze po jakims czasie moja skóra za bardzo sie przyzwyczaja i chce miec cos na zmiane wczesniej miałam kocanke ale tego smrodu juz chyba więcej nie zniose

Do suchej cery zdecydowanie polecam Ci maslo ze skrzypem. Ja wprawdzie mam inny rodzaj cery,ale pamietam ze byl moment gdy moja cera sie wysuszyla i okrutnie sciagnela. I uzylam to maselko. Cudownie uelastycznil i ja wygladzil, byla taka cudownie miekka po jego uzyciu.

Odnosnie hudrolatu... ja mam lagodzacy lipowy. Kidys uzywalam oczarowego, ale od jakiegos czasu bardzo mnie podraznia. Po jego uzyciu mam czerwona twarz, podkresla krostki ,dlatego go oddstawilam na pewno juz sie na niego nigdy nie zdecyduje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując