Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-20, 07:02   #3936
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
uwaga! komunikat!

ja wiem że szaleństwo brokułowe ale musze coś wyznać chciałam bardzo, bardzo przeprosić wszystkie wizażanki tu obecne i nieobecne za to że zgrzeszyłam myślą,słowem i uczynkiem twierdząc że szczota do twarzy w postaci luny jest mi nie potrzebna otóż była mi bardzo potrzebna się okazuje używam jej od niedzieli 2x dziennie, wczoraj wieczorem zapodałam na twarz białego glamglowa i miałam na nosie i twarzy tylko 3 (słownie: trzy) kropki a nie kosmiczną ilość jak zwykle czarnych kropek na nosie już prawie nie mam, pory są zwężone, skóra gładziutka i to tylko dzięki biedalunie a co będzie jak zakupię tą prawdziwą
tak więc, reasumują, przyznaję : miałyście rację, to było to czego potrzebowałam, od dzisiaj będę Was już zawsze sluchać
Zabić? ja jej dalej nie potrzebuję jak coś to wiem gdzie są dostępne w promocyjnej cenie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora