Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-05, 21:12   #2700
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zakupy
Zdjecia kijowe - kolory wyszly takei buro-nijakie, nie sa az tak "chmurne". W zlotej palecie jest ladny granat i matowa czern, a nie popluczyny po popiele W granatowej boska sliwa i granat z polyskiem Kolory swietnie dobrane, widac, ze latwo bedzie sie laczyc je w rozne makijaze i delikatne nudesy i wieczorowe smoky

Skarpetki beda jak wroca z prania, od ostatniego zdjecia doszlo kilka par
Fajne nabytki bardzo mi sie podobaja.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
nie załapałam się na zakupy a Ty tu tak kusisz
zła praca zła
Lemirko jeszcze nie wszystko stracone nie wszystkie osoby potwierdzily mi zakup wiec nie bede za nikim biegac tymbardziej,ze wyslalalm wiadomosc i czekam do konca tygodnia
Jaka ilosc Cie interesuje?

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość


możesz przypomnieć nazwę

Kami zamówiłaś już Blusche? Bo może coś razem zamówimy?
Gaiac

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dopiero dotarłam do domu i do Was, nawet nie próbuję nadrabiać. Wczoraj próbowałam coś napisać, ale wizaż wywalał cały czas to odpuściłam. Widziałam tylko zbór Ilonki i cudny Gucci

A w ogóle to miałam dzisiaj przecudną niespodziankę. Otwieram skrzynkę a tam przesyłka od KKZJ. Przysłała mi odsypki wszystkiego (no prawie wszystkiego ) co chciałam wypróbować I to duże odsypki. Mam Ultimate Finish i Fantastic finish z Lauresa + Silk enhancer (na którego się czaiłam) i Tahitie sweetie z Silknaturals i miki z CS granatowo-czarną () i różowo-pomarańczową) i liścik i fogle nie przysyłajcie mi nic bo ja się łatwo wzruszam
Super przesylka wogole przesylki od Kasi zawsze mi sie bardzo podobaja-wszystko opisane i super popakowane z liscikiem.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Ze smutnego frontu..... wlasnie dzis sie dowiedzielismy z TZ -tem ze mamy kare za nasze niedopatrzenie prawie 2000 euro czyli 8000 zl!

szkoda gadac...z zakupow nici przez jakis czas......
Przykra sprawa

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość


a po Gucci jeno butelka została
Ila nie wyrzucaj butelki chyba,ze sama zbierasz

Kami jak cos to bylabym chetna na Blusche w lutym bo juz sama nie wiem czy w koncu to zamowienie u Cotki dotrze a marzy mi sie brush set od wrzesnia....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora