Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Szefa: Upomnienia, ostrzeżenia.
Wątek: Do Szefa: Upomnienia, ostrzeżenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 23:02   #20
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Upomnienia, ostrzeżenia.

Również jestem za tym, aby uaktualnić regulamin o nowe zapisy w kwestii poprawności językowej. Spędzam przed komputerem dużo czasu i sama po sobie obserwuję, jak duży wpływ na moją ortografię i interpunkcję ma codzienne przeglądanie internetu, w którym aż roi się od błędów. Coraz częściej zdarza mi się przy szybkim pisaniu z rozpędu zrobić błąd, który poprawiam zanim opublikuję post. Skoro ja mogę, mogą też inni. Google nie gryzie, sekundę zajmuje sprawdzenie pisowni danego słowa.

NIE dla niechlujstwa językowego i NIE dla ostrzeżeń za zwrócenie komuś uwagi na błędy w pisowni.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A nie można wprowadzić automatu podkreślającego błędy? Wiem, że połowa postów byłaby pokreślona (bez polskich ogonków, z niewinnymi literówkami itp.), ale nie musi być to dokonane w rażący sposób. Kiedyś funkcjonowało to chyba na szczury.org...
To chyba nie jest rozwiązanie. Jak piszesz wiadomość, to masz taki automat, który podkreśla błędy. I co? I nic. Ja bym była za automatem, który po prostu blokuje najeżone błędami wypowiedzi
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując