Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Szefa: Upomnienia, ostrzeżenia.
Wątek: Do Szefa: Upomnienia, ostrzeżenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 12:06   #28
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Upomnienia, ostrzeżenia.

to i ja się wypowiem

1) TAK dla zaostrzenia kwestii powielanych wątków. Naprawdę niewiele osób zadaj sobie trud sprawdzenia nawet pierwszej strony danego podoforum gdzie wystarczy spojrzeć żeby zoabczyć temat w kwestii którego ktoś szuka porady... ale nie. Nawet się nie przejedzie do dołu forum tylko do razu klika "nowy temat".. bo po co?

2) Temat powiązany z jedynką.
Idiotyczne nazwy wątków które NIC A NIC nie mówią o treści.
Przez to mnóstwo osób ma problem z punktem jeden bo nawet jak użyją wyszukiwarki to zwyczajnie głupio nazwany temat nie wyskakuje. I bądź tu mądry i założ, że ktoś temat o farbowaniu włosów na czarwono mógł nazwać "fryzjer"...

W związku z powyższym - ja rozumiem że nie zawsze i nie każdy da radę znaleźć interesujący temat. Wtedy - proste pw do moderatora i niech połączy wątki. Jednak za lenistwo w kwestii przeszukania forum powinny lecieć punkty i już.

3)Błędy.
Myślę, że kulturalnie wyrażone informacje o błędach powinny być dozwolone.
Sama nie raz byłam wdzieczna za taką informacje na wątku czy np. na pw.
Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
Nie powinno dojść do tego, że co post jedna drugiej bedzie wytykać niewiele znaczące literówki typu "marynta" zamiast "marynata" bo to by było już lekkim absurdem a i w czytaniu też nie przeszkadza. Jednak wytykanie błędów ortograficznych i błędów uniemożliwających czytani (np. pisanie non stop z capsem, nie używanie znaków interpunkcyjnych albo taka ilość literówek ze tekst jest nieczytelny) powinno móc być komentowane bez konsekwencji.
Oczywiście wszystko w granicach kultury bo nie chodzi o to, że kogoś wyśmiać tylko żeby zwrócić mu uwagę co by ten ktoś poprawił swój tekst na bardziej czytelny.
Myślę, że edycja własnego postu po takiej uwadze powinna być obligatoryjna.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując