Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-13, 16:28   #666
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Tomo ma ochronno-pielęgnacyjny

Kochane idzie lato dużymi krokami i zastanawiam się nad filtrem dla Toma. Hipp wypuścił już na rynek nowy kremik i mleczko SPF50. Ja mam JMO. Jak myślicie kupić Tomciowi cos dla dzieci, czy może zastosować u niego JMO?

edit. Wkleję może składy kremu i mleczka. No nie jestem zachwycona

Inhaltsstoffe Sonnenschutz: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoyl- methane, Methylene Bis-Benzotriazolyl, Tetramethylbutylphenol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Salicylate, VP/Eicosene Copolymer, Behenyl Alcohol, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glyceryl Stearate Citrate, Bis-Ethylhe- xyloxyphenol Methoxyphenyl, Triazine, Hydroge- nated Coco-Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polysilicone-15, Decyl Glucoside, Methylpropanediol, Panthenol, Silica, Xanthan Gum, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Triacontanyl PVP, Microcry- stalline Cellulose, Ethylhexylglycerin, Polyglyce- ryl-2 Dipolyhydroxystearate, Caprylhydroxamic Acid, Cera Alba, Disodium EDTA, p-Anisic Acid, Dimethicone, Calcium Alginate, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Hexyl Alcohol

** Inhaltsstoffe Sonnenmilch:
Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoyl- methane, Methylene Bis-Benzotriazolyl, Tetra - methylbutylphenol, Ethylhexyl Salicylate, VP/ Eicosene Copolymer, Titanium Dioxide, Behenyl Alcohol, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glyceryl Stearate Citrate, Bis-Ethylhexyloxyphe- nol, Methoxyphenyl Triazine, Hydrogenated Coco-Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polysilicone-15, Decyl Glucoside, Methylpropa- nediol, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Bis-Ethyl- hexyl Hydroxydimethoxy, Benzylmalonate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Triacontanyl PVP, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Cera Alba, Polyglyceryl-2 Dipoly- hydroxystearate, Silica, Caprylhydroxamic Acid, Disodium EDTA, p-Anisic Acid, Calcium Alginate, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Propylene Glycol, Hexyl Alcohol
Zawiera chemiczne filtry. Już lepsze filtry ma rossmannowski sunozon bo ma o wiele krótsze składy. A czemu nie chcesz czegoś stricte naturalnego dla Toma?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rozumiem, myslałam, że masz info własnie od Pani Ani
Ja mam wręcz odwrotne rważenie - wydaje mi sie, że kokos lżejszy od kakaowego, a poza tym ten leczniczy ma więcej olejów w składzie, co automatycznie oznacza, że shea i kokosa powinno być w nim mniej mniej niż shea i kakaowego w pielegnacyjnym
Ale oczywiście wypytam Pania Anię dziękuje Ci Ty mój Specu od Gaia
No i obawiam się, że nie oprę sie olejkowi do włosów
Najlepiej p. Ani opowiedzieć po krótce historię mamy, co mówią lekarze itp. Może p. Ania ma coś ekstra na trądzik różowaty

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
kupilam w Ross perelki Alterra orchidea
http://3.bp.blogspot.com/-6A-_-cIIzS...-orchidei1.jpg

i krem brazujacy zakochalam sie w nim i zostanie ze mna na dluzej pieknie pachnie, super wtapia sie w skore a nie lubie tego typu kosmetykow, latwo zrobic sobie maske, plamy itp...on jest super po nalozeniu cera nawilzona i pieknie wyrownany koloryt
http://3.bp.blogspot.com/-qoHaIxFePl...a-rossmann.jpg
Ja właśnie się przymierzam do nich

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-13 o 16:30
Korah jest offline Zgłoś do moderatora