Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-03, 19:49   #394
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Morelka, ty sobie kup w aptece gorzki żel do paznokci i smaruj

Co do diety, to bardzo zazdroszczę Ci samozaparcia i efekt po tak krótkim czasie jest naprawdę niesamowity. Ja sobie kupiłam pare miesięcy temu dwa piękne stroje plażowe, ale jak je niedawno zmierzyłam, to
Z tego powodu chadzam aktualnie na solarium, bo publicznie nie zamierzam się eksponować z moją galaretą na brzuchu

Gratulacje z okazji rocznicy
A nie obgryzałam już kilka lat.

No ja jak swój zobaczyłam, to mało się nie popłakałam.. Ale jest coraz lepiej, dziękuję.

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A ja powiem, ze Cie podziwiam.
Bardzo miło mi to 'słyszeć' .
Mam nadzieję, że się nie obrazisz ale już to kiedyś pisałam, bardzo mi ją przypominasz, jesteś taka wspaniała, dobra i piękna.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
n
to luźno tak? podać ściśle pod biustem ile masz bo, hmmmm możliwe, że się nie dopniesz w 65... zwłaszcza jak w Esotiqu 65 mierzyłaś (ja miałam 65 w Esotiq a u Ewy 75... także to mnie zastanawia.. ja mam pod biustem luźno 78/ ściśle 73-4 ostatnio) No ale zawsze są przedłużki

ooooo nie nie obgryzac! nie woolnooo!
Miłej zabawy życzę i gratulacje rocznicy Aaaaa co do stroju to na pewno bedzie ekstra!
Ja mam w takim razie taki sam rozmiar pod biustem jak Ty. Identyczny.

No już, powoli przestaję ale kilka razy dzisiaj się na tym złapałam.
Dziękuję No zobaczymy, o ile w HP nie zapcham się Jelly Belly..
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Zła ale ty wyglądasz, nie powiedziałabym że masz dorosłego syna

Treluś ale ci fajnie
Ach no i gratuluję rocznicy, ja 29 maja miałam też drugą rocznicę ale ślubu
Ja tak samo.. Druga Śniegowa no.

Dziękuję i również gratuluję!
Moje podstawowe pytanie-jaie ślubne mani miałaś?
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34479641]Pasują takie do koloru sukienki?
Nie patrzcie, że takie niechlujne i krzywe, bo na próbę byle jak robione i do zmycia idą i do piłowania. Chodzi o kolory i że cieniowane będą
Cieniować tak, czy wszystkie od najaśniejszego do ciemniejszego?
A może jakieś inne?

A fu, jeszcze ten nie domyty brokat na rękach, oczywiście jak będe je robić ostatecznie to nie będą tak brzydko wyglądać [/QUOTE]
Pomysł świetny Rób i pokaż efekt finalny .
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora