Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-03, 20:27   #404
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kochane moje patrzę na swoje pazury i się ślinię. Mam na nich Lubu Heels.
Pazurki obcięte prawie na zero, ale jakoś nie przeszkadza mi to wcale. Malowane na superekspresie. Ta Chinka jest booooooska! Oczywiście zdjęcie nijak nie oddaje jej piekna. Drobinki wyszły blado, a sa mega czerwone
też się ślinie

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Takie niebieścutkie z Vipery miałam do dziś, a teraz przemalowałam na Miss Sporty w takim bardzo trudnym do określenia kolorze. Na zdjęciach wychodzi jak czarny, ale w zależności od światła przebija granat lub fiolet. Bardzo ciekawy jest. Nie wiem tylko czy długo z nim wytrzymam, bo może mi być za smutno
niebieskie nie wiem czemu ja tak ostatnio kocham niebieski na paznokciach

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nieskromnie powiem, że wiem
Dzięki

Dziękuję
Przy takich ciemnych jakoś tak lepiej krótkie wyglądają.
Jeśli o płytkę chodzi to jeszcze pół roku temu była spoooro krótsza. Dzięki radom dziewczyn ją wydłużyłam Nie jest mega długa, ale na tyle, że ścięte tuż za opuszek wyglądają nieźle.
a jak wydłużyłas moja jest tak krótka chociaż nigdy nie obgryzałam paznokci

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to wracamy do migdałków i klasyki



śliczne

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A u mnie pomarańczowy Revlon od Mgiełki
Przepraszam za suche skórki? Zaraz będzie krzyk, że VNL, ale to 4 warstwy. A mi się mimo wszystko podoba, chociaż jednak muszę jakiś pomarańcz pod spód kupić. Ale kolor boski. I formuła(szyybko schnie). I się błyszczy i pachnie
ekstra kolor tylko szkoda że tak przebija

nie zaznaczyło mi framebasic a chciałąm napisać że śliczne paznokcie! jak dla mnie jedne z najłądniejszych tutaj no nie licząc Anuli of kors
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora