Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-29, 17:17   #66
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część X

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
wooow gratulacje! z tego co pamiętam Le Roy soleil był dostępny jako PdT (Parfum de Toilette) i EDT, przy czym PdT był w takim matowym, szronionym szkle, natomiast EDT w normalnym, przezroczystym. Chociaż EDT nigdy na żywo nie widzałam, miałam tylko próbki. Zapach EDT był zupełnie inny, na początku pachniał jak tania męska woda kolońska z kolei PdT od pierwszych nut pięknie.
Dzieki
Szklo jest matowe, pod spodem jest tylko sklad:
alcohol denat.
fragrance (perfume)
water ( aqua )
80% vol
zakladam wiec, ze mam PdT.


Cytat:
Napisane przez maja_02 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze perfumowane maja korek w kształcie słońca a EdT zwykly taki... ale nie wiem czy tak jest we wszystkich pojemnościach...

a zeby bylo w temacie to na fali szalu kliknelam juz jakis czas temu fougere bengale w quality no i bedzie tez ambre russe

generalnie poki co trzymam sie w postanowieniu o niekupowaniu nowych flaszek (za to swiece i woski kupuje niemalze hurtowo )
Rowniez dzieki za informacje.
Korek jest w ksztacie slonca a oczy, brwi, nos i usta sa z ptakow z rozpostartymi skrzydlami. Ciekawy pomysl.

Dostam w prezencie urodzinowym 100 ml Amaranthine Penhaligon`s oraz sliczne pudelko z ich 5 miniaturkami damskich zapachow: Lily of the Valley, Malabah, Ellenisia, Artemisia i Gardenia.
Jak znajde chwile i obfoce to wkleje zdjecia.
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora