Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okres się spóźnia, ciąża?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-17, 16:05   #5
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: Okres się spóźnia, ciąża?

Cytat:
Napisane przez Kirraa Pokaż wiadomość
witam. Bardzo proszę o pomoc. Czekam na okres już kilka dni, dokładnie wiem kiedy powinnam go dostać, i według kalendarzyka zawsze są to 1-2 dni przed dokładną wyliczoną datą. A tu ni widu ni słychu. Spóźniony jest już jeden dzień. Wiem że to panika, ale nigdy mi się nie spóźnił. Ostatni kontakt seksualny miałam około 10 dni temu, petting bez wytrysku lecz jego członek dotykał pochwy i przez dosłownie 3 sekundy wsunął go na 2cm. Dziś zrobiłam test i była jedna kreska. Od kilku dni mam nabrzmiałe piersi, delikatne, lekko bolą. Co się dzieje? Bardzo się martwię. Co robić?
Pytanie może dziwne, ale ciekawa jestem, liczyłaś czas na ile wszedł w Ciebie ( te 3 sekundy) i na jaką długość się wsunął ( 2 cm) ?

A co do spóźnienia, prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży jest praktycznie zerowe, 1 dzień spóźnienia to żadne spóźnienie, więc spokojnie czekaj, a pamiętaj że stres ( a stresujesz sie brakiem okresy) może ów okres jeszcze bardziej opóźnić. Co do piersi, to większość kobiet bolą przed miesiączką, więc to normalne
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując