Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-14, 23:28   #1357
megane33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

Witam! Od dłuższego czasu czytam sobie to forum poszukując rad i porad. No i wybrałam się do zachwalanego Pana Krzysztofa.... Moje odczucia: nie narzekam na fryzurkę zrobił to co miałam tyle, że odświeżył cięcie. Miałam nadzieję jednak, że zrobi to bardziej dokładnie niż zrobił...cięcie wraz z myciem głowy ( tu powstrzymałam się przed "to boli" ) trwało 30 min ,mniej więcej. Mam gęste włosy za ramiona i trzeba je dokładnie cieniować żeby układały się potem choć z miesiąc porządnie. Nie przyłozył sie niestety. Może to efekt, którego się obawiałyście: nadmiar klientek - obniżenie jakości..a może zły dzień..nie wiem. Ale ogólnie szału nie było. Poza tym "powiedzonka" Pana Krzysztofa chyb ajednak nie bardzo pasują do wystroju salonu i do oczekiwań Klientek. Jestem dorosłą kobietą i nie przepadam gdy ktoś robi mi na głowie "rozpierduchę"..... .a o cięciu włosów mówi " nasze rżnięcie" Trąci mi to troche jednak...........
Więc Dziewczyny Drogie.....jeśli chcecie wielkich zmian warto na początek wybrać delikatniejsze cięcia aby móc ocenić czy technika fryzjera Wam pasuje. A szaleć dopiero na kolejnej wizycie
Tym samym sprawdza się doskonale to co tez już tu przeczytałam w Waszych postach: każda z nas musi trafić na SWOJEGO fryzjera.
Pozdrawiam serdecznie
megane33 jest offline Zgłoś do moderatora