Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-13, 21:05   #3779
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Revlonu nie miałam, ale skoro piszesz, że kolor raczej chłodny to wypróbuję. Bardzo żółte, ciepłe odcienie nie pasują mi Mam żółtawy odcień skóry, ale mam sporo popękanych naczynek i ogólnie wszystkie żyły na wierzchu więc trochę daje to efekt chłodnego odcienia skóry.


Właśnie wypróbowałam MAP 1nb i jest całkiem niezły Trochę mieszam z 1Y i po dokładnym roztarciu na granicy z szyją praktycznie nie odcina się Choć na co dzień wolałabym znaleźć coś lżejszego, bo przy dłuższym stosowaniu chyba zrobi mi masakrę Zauważyłam, że w innym wątku pytałaś się o filtr pod MAP, wymyśliłaś coś? Bo też używałam dotychczas Vichy, ale średnio mi pasuje

I dzięki dziewczyny za pomoc Miałam nadzieję, że coś z górnopółkowych dorwę, ale widzę, że i tam brak jasnych odcieni
nie wymyśliłam nic na pewno filtr/baza z LP lepiej sie sprawdza niż Vichy (bo Vichy mi się w 100% pod żaden podkład nie sprawdza) ale mimo wszystko trwałość mniejsza jest z filtrem.

zastanawiałam się nad bazą z filtrem z MAC ale odpusciłam kupno na razie, bo aż tak mi nie jest potrzebna.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-08-13 o 21:06
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora