Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 13:51   #388
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
No wlaśnie, bo ja pamiętam, że już kiedyś plamiłaś, nie? ja mam podobno wynicowaną szyjkę i mogę plamić, ale na szczęście dla mojej głowy, nie dzieje się tak ani po współżyciu ani po badaniach - może jesteś wrażliwa, bo tam wszystko przekrwione po prostu <3
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
O kurka! Ale na pewno wszystko jest dobrze, nie ma innej opcji.

Bolesne było to badanie? Może warto zasugerować ginowi, żeby spróbował być bardziej delikatny, skoro wywołuje to u Ciebie plamienia.
Z reguły dla mnie bezpolesne. Ale wtedy (przy 1 plamieniu) bolało, dość. A teraz bolało bardzo. Wziernik prawie do końca rozchylił, a potem jeszcze badanie palcami z uciskiem brzucha.
W zasadzie jak tylko wyszlam z gabinetu to już wiedziałam, że będzie ciekawie.

Zauważyłam, że jak ma "palącą" sytuację na oddziale to sam się spieszy i nie patrzy na delikatność. A dzisiaj miał jakąś nieplanowaną cc, spóźnił się 15 minut i miał tylko 4 pacjentki, bo potem znowu leciał na oddział. Położne mówiły, że dzisiaj na oddziale sajgon...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Wtedy utrzymało się bodaj 3 dni, teraz (tfutfu) wydaje mi się, że już się kończy. Więc mam nadzieję, że po prostu uszkodził jakieś naczynko. Staram się nie nakręcać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora