Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony Hollywood
Wątek: Żony Hollywood
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-26, 09:03   #164
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Żony Hollywood

mnie sie Ewa wydaje przede wszystkim taka strasznie sztuczna....nawet jak sie niby cieszy to wszystko jest takie na maksa sztuczne - ten jej usmiech, smiech, zachowanie. Swoja droga to zachowanie jej meza wcale mi sie nie podobalo, jak zaczal sie niepokoic co z nia to od razu sobie pomyslalam ze musi byc strasznie kontrolujacy i zaborczy, najlepiej niech sie baba z domu nie rusza.

Helenita to moim zdaniem najbardziej twardo stapajaca po ziemi osoba w tym programie bardzo ja lubie, widac ze jej ta fortuna nie wjechala na psychike. Inna sprawa ze ona chyba mocno sie zmienila po tej calej akcji z bylym mezem. Najpierw zdrada, potem jego smierc, mysle ze to byla milosc jej zycia, a Rodrigo nie darzy az taka miloscia jak tego poprzedniego. Po prostu dobrze czuje sie w jego towarzystwie, nie jest samotna, on ja potrafi rozsmieszyc i oderwac od ponurych mysli. Mysle ze gdyby nie on to juz dawno zamienilaby sie w zgorzkniala wredna babe rozpamietujaca przeszlosc. Z ciekawosci sledze na instagramie profil Nicholasa
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2017-04-26 o 09:05
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując