Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 09:41   #1636
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
slyszalam, ze po niektorych preparatach nastepuje gwaltowne pogorszenie cery a potem wszystko ladnie sie reguluje i goi, wiec moze daj mu jeszcze przez jakis tydzien szansy a jak nie to kopa w dupsko mu
Ooo, dziękuję za odpowiedź.
Pogrubiony fragment mnie rozwalił na łopatki.

Zrobię tak, jak radzisz. Mam wrażenie, że na razie 'wyciąga' wszystko. Średnio mi się to uśmiecha, ale no... Zaryzykuję.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
Cześć Wam.
Też mam ten problem, często nie mogę powstrzymać się od wyciskania. Patrzę na siebie w sposób bardzo krytyczny, zwłaszcza na cerę. Jeszcze bardziej dobijające jest to, że niby się mówi, że trądzik dopada prawie wszystkich, ale większość osób z którymi się znam, ma cerę o wiele lepszą od mojej.
Postaram się ograniczyć stanie przed lustrem, chociaż pewnie będzie ciężko, ale już przekonałam się na własnej skórze, że takie drapanie nie ma sensu! Co z tego, że się zagoi tak z grubsza za 3-4 dni, jak i tak blizna zostanie na długo, długo, długo dłużej. Później może się wydawać: "okej, maść pomogła, nic innego obok nie wyskoczyło", ale za jakiś czas znowu zrobi się coś w tej okolicy.
Nie ma sensu, to jest tak jakby się chciało zapuszczać włosy, a obcinało się je co parę dni. Muszę z tym wygrać!
Tez się chętnie przyłączę, bo ostatnio poległam...
Damy radę.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując