Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 08:48   #3733
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: rossmann

hejka
moja wizyta sprzed tygodnia została przełożona na jutro, więc na razie wieści lekarskich brak
co do mojego rogowacenia, to balsam po dodaniu mocznika zgęstniał i zaczął mi wysuszać skórę, więc go wyrzuciłam
(400ml balsamu Rossmann Q10 + 22,4 g mocznika z ZSK co daje stężenie ok 10% (1ml=0,56g))

na stopy - SUSZ, aż swędzą nocą i budzę się przez to i muszę dosmarowywać się gęstymi kremami by przestało
na rogowacenie - ZERO EFEKTU, jakbym niczym rąk nie smarowała, suche są jak przed rozpoczęciem paciania, a krosty są bez zmian
na dłonie - susz, trzeba smarować gęstym kremem, bo w ogóle nie nawilża

dla śmiechu dodam, że ten Rossmannowski balsam działa nawilżająco, tylko po wymieszaniu go z mocznikiem jest taki beznadziejny

ale

pierniczę moczniki, zachorowałam i musiałam przez 7dni pić 3-4 razy dziennie apap(4dni) a później ibuprofen (3 dni) i rogowacenie BEZ SMAROWANIA przez ten czas niczym, zniwelowało się o jakieś 85%!
krosty nie są wypełnione płynem, ani nie są borodowe, skóra troszeczkę szorstka, krosteczek kilka to tu to tam, oczywiście w kolorze skóry. Żałuję tylko tego, ze nie będę miała co pokazywac lekarce, bo ona mi nie wierzy na słowo.

Wydaje mi się, że te stany zapalne na rękach zaleczyły się apapem/ibuprofenem, tak na chłopski rozum - zresztą jak miałam trądzik to tak samo było, jak chorowałam i brałam regularnie leki przeciwzapalne/przeciwgorączkowe to trądzik też się zmniejszał


lista rossmannowska na jutro:
Rimmel mascara volume flash max
plastry Joanna Sensual
pachnąca saszetka do bielizny
pachnąca saszetka do szafy
krem nagietkowy Gesichtscreme
nitka dentystyczna
duży szampon Soraya
pianka Isana "objętość"
pasta Denivit wybielająca
podpachy i wkładaki od Facelle
+ pewnie rzeczy nieplanowane

mam nadzieję, że wsio będzie w sklepie

pozdrówka, udanych bali sylwestrowych i Do Siego 2 tyś 11ego xD

Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując