Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 15:41   #3174
caffeine90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ... tam gdzie lawendowe niebo ..
Wiadomości: 85
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja osobiście nie mam problemu z cerą, ale wiem, że z tym wielkim problemem dla Nas kobiet borykala się moja siostra. Peelingi? Owszem są dobre, ale to zależy jaką posiadamy skóre... jeżeli jest to tłusta - peeling zabroniony, powoduję co raz wieksze wydzielanie sie łoju, co zwiększa epidemię trądzikową.. sądzę, ze takim domowym sposobem na krosty jest sudocrem .. nie tylko zwlacza wypryki co je eliminuje, działa też na blizny .. gdyż delikatnie odbarwia skórę ... hmm jeśli chodzi o cytrynę jest dobra na blizny, ale nie na skróe, która jeszcze ma trądzik!!!!!!! to znacznie pogarsza stan, jeśli macie wrażliwą skróe..unikajcie toników, maści, żelów z dodatkiem alkoholu.... naprawdę!!! to jest tragedia i śmierć dla cery wrażliwej! z tego co wiem dobrym też lekiem jest physiozel, duac, brevoxyl .. oczywiście one tylko pomagają na jakiś czas ... zależy to od nasilenia trądziku .. pamiętam, że moja siostra smarowała twarz dermatolem ( kosztuję on w aptece ok. 2 złoty ) to taki żółty proszek .. jest dobry na trudno gojace się rany .. wiem, że baaardzo jej pomógł . .. oczywiście nie można dopuścic do tego by skóra się wysuszyła, należy stosować kremy nawilżające .. ( np. mus matujacy ) - LIRENE bardzo dobry krem! ok. 20zloty.

Hmm sposób na zaskórniki, na pewno nie należy je wyciskac, bo pogarszamy stan .....
caffeine90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując