Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 20:57   #18
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię

Przede wszystkim gratulacje za wątek! Ileż ja razy żałowałam, że w KWC nie ma Biedronki!!!!
Po 2 miało nie być offtopa, a pół wątku to offtop
Proponuję by założycielka napisała w 1 poście, że wystarczy skopiować "dane" kosmetyku (jeśli był już przez kogoś wstawiany) i śmiało pisać własną recenzję, bo widziałam chyba ze 2 pytania o to i żeby zgłaszać offtopy do usunięcia, bo zrobi się śmietniczek


A teraz recenzja
natei.jpg

NATEI NATURALS, szampon do codziennego stosowania, włosy zniszczone i farbowane, czereśnia i bawełna, 2w1.

Pielęgnuje i odżywia suche i zniszczone włosy, chroni kolor włosów farbowanych.

Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Polysorbate 20, Parfum, Linalool, Limonene, Polyquaternium-7, Citric Acid, Benzophenone-4, Sine Adipe Lac, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Panthenol, Diethylamino Hydroxybenzol Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Biotin, Bioflavonoids, Pyridoxine HCI, 2-Bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, CI 16255.

Cena: ok. 3 zł.

Pojemność: 500 ml.

Moja opinia: Szampon całkiem przyzwoicie myje włosy, nie wysusza ich, ale tez niestety nie nawilża. Ochrony koloru także nie zauważyłam. Bez odżywki ani rusz Niestety obietnice producenta nie zostały spełnione, włosy są nijakie, pozbawione blasku. Zapach chemicznej czereśni, mnie drażni. Więcej nie kupię.
edit: Nie uczulił mnie, a jestem alergikiem, więc to plus

__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2011-04-26 o 22:58
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując