Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy żele uv zmieniające kolor są szkodliwe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-05, 06:58   #3
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Czy żele uv zmieniające kolor są szkodliwe?

Dzięki za opinię Mangdzia.

Czyli żele termiczne nie nadają się do nakładania na naturalną płytkę paznokcia. Najlepiej stosować je na wymodelowany już grubszy paznokieć żelem albo akrylem. To tu bym się jeszcze zgodziła. Zastanawia mnie tylko dlaczego żadna firma sprzedająca takie żele nie pisze o tym, że żel termiczny musi być położony na koniec innej stylizacji.

No a co do testów to sama nie wiem bo jak kupiłam kiedyś żel na allegro i poprosiłam o kartę charakterystyki to do dzisiaj się nie doczekałam. Słyszałam tylko, że produkty kosmetyczne pochodzące z Europy Zachodniej rzeczywiście muszą być testowane zanim wejdą do sprzedaży, ale za to Amerykanie i Korea z Chinami wcale nie testują produktów a są one u polskich sprzedawców. W dodatku jeżeli chodzi o Daleki Wschód to są to głównie produkty podrabiane (nie zawsze dobrze podrabiane), które w tonach sprowadzane są również do Polski a potem przelewane do malych pojemników i sprzedawane potem tanio na allegro.
Dlaczego kontrole celne albo sanepid nie bierze się za takich handlarzy? Ciekawe co?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując