Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-14, 11:24   #293
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale właśnie słyszałam, że już DW light nie jest taki super nie daje takiego photoshopa i nie wiem teraz czy w niego inwestować w sumie to teraz nawet nie muszę, mam podkład, a na wiosnę/lato kupię jakiś sypki, więc EL odłożę chyba na przyszłą jesień
hm, najlepiej przed zakupem czy też dla sprawdzenia weź sobie próbkę w Douglasie czy Sephorze ja jestem bardzo zadowolona cera wygląda super, zakrywa to co ma zakryć, ujednolica, cera wygląda świeżo i naturalnie, ładnie matuje, długo się trzyma nooo nie mam mu nic do zarzucenia
i własnie na wiosnę/lato jest b.fajny

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
myślałam o tym..
ale nie wiem czy wyrobie w takim syfie
ale wiecie co jest najlepsze, ze jak przyjdzie i mu powiem,że nie podoba mi sie to czy tamto, i ze jesli to sie nie zmieni to nawet wiem co powie-" dobrze, jutro sie wyprowadze"
i tak jest zawsze!
zamiast sie ogarnac woli piedolnac takim marnym tekstem
ojjj to już jest gruba przesada
co to w ogóle za szantażowanie ?! Postaw sprawę jasno, a jak Ci walnie takim tekstem o wyprowadzce to spakuj mu walizki i już.
Niech zobaczy, że nie żartujesz..ciekawe czy wtedy będzie taki kozak

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2013-01-14 o 11:25
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora