Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-20, 16:28   #3549
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Stosuje od 22 lutego codziennie i niedawno zrobiłam sobie druga dolewke do tego szklanego opakowania z pipetką, nie żałuje sobie, dość tak go nakładam :P Do oczyszczania mam olejek myjący i uniwersalny żel babydream z rossmana, tonik narazie kończe z ziaji na naczynka (szału nie ma) ale poluje już na wode różaną, podobno dobra na naczynka. Aaa i mam wyciąg z aloesu stężony 10x i myśle czy by jego nie wykorzystać na tonik. Peeling to z BU enzymatyczny, co do maseczek to biała glinka rozmieszana z woda termalną z Iwostinu, ale nie jestem w tym systematyczna.
...
woda rózana,to musisz wypróbowac,bo jednym pomaga a u innych<np.mnie> robi buraka i podrażnia naczynka,lepeij się spisywały hydrolaty typowo łagodzące,aloesowy,oliwko wy,herbaciany,rumiankowy, lipowy...
jak zniesiesz zapach to wypróbuj kocankę
a peeling z bu Cie nie podrażnia...mi zupełnie nie odpowiadał.
Aloes super sprawa
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując