Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-26, 14:55   #2927
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wstawiam króciaki (warstwa evelinka) Tyle czekania żeby odrosły A już chciałam rebelka w weekendzik amelce wstawić I flormarki jadą i cc też

Prawa to już całkowite 0
Dufa
Hej, nie płacz Krótkie paznokcie również są piękne

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Wiadomo, szkoda, ale bez przesady. Nadal wyglądają bardzo ładnie i wcale nie są takie krótkie


To ja pokazuję moją obecną oczoj****ość Tu KLIK więcej.
Ale walą po oczach

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Ależ mam dziś wnerw. W dodatku dopiero teraz śniadanie jem i ułamały mi się dwa paznokcie do mięska Muszę je skrócić.


---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39989864]Odizolujcie mnie od jedzenia.W ciągu 1 h zjadłam : Twixa,bagietkę z masłem czosnkowym i lody,a nie będę wymieniać co zjadłam od 7 [/QUOTE]
Bagietkaaaa mniaaam
Jedz, jedz- na zdrówko Dobrze, że jest zyć ze świadomością, że ktoś wpieprza tyle co ja
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora