Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - porzucenie wszystkich kosmetyków a poprawa stanu cery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-12, 14:27   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: porzucenie wszystkich kosmetyków a poprawa stanu cery

Cytat:
Napisane przez lafirynda Pokaż wiadomość
Hej,
Czy znacie może przypadki (albo same to doświadczyłyście) gdy ktoś miał lepszą cerę gdy w ogóle nie stosował kosmetyków do pielęgnacji cery? Albo po odstawieniu wszelkich kosmetyków cera znacznie się poprawiła i zniknęły wszelkie niedoskonałości i wypryski?

Pytam dlatego, że od kilku lat zmaga się z wypryskami. Nie jest to uporczywy trądzik na całej twarzy, nie mam żadnych blizn potrądzikowych, ale ciągle mi coś wyskakuje i ciągle próbuje nowych metod. Mam bardzo naturalną pielęgnację składającą się z wielu dobrych produktów.
Ale przeglądałam dziś swoje stare zdjęcia sprzed 4-6 lat i przypomniałam sobie (co też widać na zdjęciach), że miałam wtedy baaardzo dobrą cerę! A co najistoniejsze - pielęgnacja w ogóle dla mnie nie istniała. Kompletnie nie miałam pojęcia o kosmetykach, nie wiedziałam jaki mam typ cery - totalna ignorancja, ale było dobrze.
Dopiero na 2,3 roku studiów zaczęłam kupować pierwsze kosmetyki, przede wszystkim dlatego, że koleżanki ich używały - dziwny powód ale tak było. Myślałam, że skoro wszyscy tak robią to ja też powinnam.
I od tamtej pory powolutku moja cera zaczęła się pogarszać. A od dwóch lat na serio walcze z wypryskami na wszelakie sposoby.

Dziś zastanawiam się czy by nie spróbować porzucić je na jakiś czas i zobaczyć jak moja skóra na to zareaguje.

Będę wdzięczna za Wasze opinie i doświadczenia.

Czy odstawiłyście pielęgnację? Z jakim skutkiem?

Z góry dziękuje za każdy post

Odstawiłam okresowo kolorówkę ale nigdy pielęgnację. Tak gdy nie używam podkładów i pudru może skóra wygląda lepiej.. Po tygodniu bez kremu była makabra. Nigdy więcej.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując