Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 30latka chce zmiany :) Kolor włosów i makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-29, 22:11   #14
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 30latka chce zmiany :) Kolor włosów i makijaż

Cytat:
Napisane przez fitnesswoman Pokaż wiadomość
Używam tylko brązów praktycznie.
To sięgnij po róże, oranże, złoto i szampańskie beże. Możesz też sięgać po fiolety w połączeniu ze złotem. Np. złoty cień w kremie tak jak color tattoo on and on bronze i fioletową kredkę.
Możesz też sięgać po granaty i błękity.
Więcej odwagi. Nie bój się kolorów.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Co do włosów- ja np. robię na ciemnych Lecher Geneza karmelowy blond i ładnie odmładza. Na początku jest lekka rudość, ale potem schodzi. Moja fryzjerka robi z wodą 6%. Ładnie kryje siwe włosy, które przy moich 32 latach już mam.
Możesz zapytać fryzjera o tą farbę. U mnie długo trzyma, ledwo się wypłukuje.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Jak tak na Ciebie teraz patrzę to morelowy cień na oku i koral na ustach to by było coś. Przetestuj sobie kolor masła astor w kredce Feeling Feline albo masła w kredce Bell 07- o taki odcień do ust mi chodzi.
A do oka coś w takim kolorze jak np.miss sporty 111 Tender.
Polecam też mój ulubiony różowy cień rimmel colour rush 151 Romance. To chłodny blady róż. Krzywdy Ci nie zrobi a rozjaśni i odmłodzi spojrzenie.
Szary/srebrny smokey eye też by ci pasował. tego typu jakie zwykle robi sobie Julianne Moore.
Grubsza jaskółka eyelinerem też ładnie by wyglądała.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Moja rada? Umów się w Inglot na makijaż.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując