Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-07, 13:41   #3108
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Musze to przyznac - jestem absolutnie zauroczona nowym Diorskin Star

Do tej pory podkłady z tej firmy jakoś średnio albo wcale mi nie podchodzily, ale nalozylam rano ten Star i jestem pod wrażeniem. Jesli bede i wieczorem i przez najbliższe kilkanascie dni to bedzie to cud diorowy

Podklad reklamowany jest aby twarz wygladala pieknie w tzw selfie, może trochę śmiesznie i narcystycznie to brzmi ale sprawdziłam - na zdjeciu buzia prezentuje sie pieknie dodatkowo reklamuje go uwielbiana prze ze mnie Natalie Portman

Tak czy siak realnie otrzymujemy satynowe wykończenie,ktore dzieki pewnym cząsteczkom ze wspolgrania ze swiatlem zmiekcza rysy buzi, ukrywa co niedoskonale, nadaje jednolitosci, photoszopuje. Krycie maksymalnie średnie,mnie bardzo odpowiada. Nie robi efektu tapety i naprawdę ryjek wyglada piękny i wypoczety nie utlenia sie w ciagu dnia i mnie poki co nie powoduje efektu "choinki z oswietleniem" .

Konsystencja ani za lejaca, ani za gesta - idealna. Zapach jak w u Diora dyskretny, luksusowy i nie utrzymujacy sie dlugo.

Wzięłam kolor 020 i jest ok.

Kolorystyka w ogole typowa jak w diorach.

Kochana a jaka masz cere? Ja mam mieszana, sklonna do niespodzianek. Szukam czegos delikatnie rozswietlajacego, myslalam ze taki efekt dla u mnie skin illusion ale niestety nie, bardziej matowi niz rozswietla- ale pomijajac ten fakt, podklad jest super.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora