Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-12, 19:42   #572
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Będę dążyć! Dzięki Muszę stemple odkopać bo mi narobiłyście ochoty. Myslałam o nich nawet ostatnio, ale mój dołek sprawił że ostatnio tylko brokaty na paznokciach... nie widać na nich jak się coś zepsuje i długo sie trzymają.
Ja ostatnio też nie miałam siły jakoś ale na Insta podpatrzyłam sobie różniaste metody i teraz zajmuje mi to jakieś 5 min . Muszę tylko jeszcze bazę peel off z kleju ukręcić i doczyszczanie paluchów nie będzie problemem

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie bardzo, bo tam jest woda
Nie próbowałam z wódką- doczytałam tylko gdzieś na blogu dziewczyna pisała właśnie o Sh i wódce. Wypróbowałam na moim glucie Poshe i nidyrydy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no nie pamiętam buł, ale ja nie lubię dawać raczej takich grubszych, a może trzeba spróbować
Anulka troszkę robią się górki i doliny ale Sh je pięknie równa


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Mani time
Ślicznie i super kształt pazurków

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48114198]
Jejku ale mój pies jest złośliwy myje podłogę to ona nagle musi iść wszędzie gdzie podłoga została już umyta.Ostatnio pogryzła mi przez przypadek opakowanie po Regenerum (dobrze że puste)[/QUOTE]
hahahah mój też tak ma

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
holo:
Łooooooooooooo kurna ale holo

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48115676]

Zdjęli mi dziś szwy z dziąsła,ale oczywiście zrobiła mi się afta [/QUOTE]
O masz, biedna
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora