Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-14, 21:58   #131
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Revlon Colorstay dobry na lato ?

Cytat:
Napisane przez shiiawase Pokaż wiadomość
W racji tego, ze cały kwiecień podkłady Revlon Colorstay są w promocji 2 za ok 60zł kusi mnie ta promocja niesamowicie. Byłam już w Superpharm,przeglądałam odcienie,ale usłyszałam od ekspedientek,że ten podkład jest ciężki i jest polecamy tylko na wieczorne wyjścia,święta,śluby. Wyszłam stamtąd zawiedziona, z myślą, że to przecież ekspedientka,pracuje w takim sklepie więc wie. I tu stawiam pytanie Czy on faktycznie jest aż tak ciężki? Czy nie będzie dobry na taką pore,jaka jest teraz? Mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej,ale z suchymi skórkami.Mam odłożone już affinitone na lato (jest dla mnie lekki). Jutro ponownie będę w super-pharm, mam już swoje odcienie i tylko chcę wiedzieć czy on na taką pogode jaka jest teraz będzie odpowiedni? Czy skorzystać z być może nigdy już nie pojawiącej się oferty czy odpuścić. Chcę dodać, ze nie miałam jeszcze do czynienia z takimi podkładami, używałam zazwyczaj drogeryjnych Rimmel,Maybelline.
W necie poniżej 30 zł możesz kupić 1 szt, nawet nie płacąc za dostawę, jeśli sama odbierzesz, np empik czy merlin.
macka jest offline Zgłoś do moderatora