Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-03, 10:17   #600
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
spokojnie, to że firma przestała działać nie znaczy, że będzie o niej cicho w internecie. w końcu każda z nas ma jakieś zapasy, może niektóre będą używać ich kosmetyków i wrzucać recenzje etc. - u mnie na pewno się pojawią. no bo w końcu skoro mam kosmetyki to po to, żeby je używać

może trafią się jakieś wymianki

peony też pewnie śliczny!
Powiem Ci, ze w jednym z maili, ktore wymienilam z Pania z Clair zapytalam wprost czy jest szansa, ze wroca na rynek czy to bezpowrota rezygnacja z dzialalnosci. I ta Pani odpisala mi, ze jezeli uporaja sie z problemami rodzinnymi i bedzie dla nich miejsce na rynku mineralnym to jest szansa, ze zdecyduja sie na powrot.

Poza tym mysle, ze jezeli maja jakies zapasy, to za jakis czas bedzie mozna wyslac maila z mozliwoscia sprzedazy. Bo nie sadze, ze to coo im zostalo, powywalaja

Wiec moim zdaniem zawsze warto podzielic sie opiniami z innymi na temat tych mineralow. Bo moim zdaniem podklady sa naprawde niezle. Przetestowalam juz sporo mineralow , a zaden z nich nie dal mi tak aksamitnie-wygladzonego efektu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-09-03 o 10:23
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując