Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-05, 10:43   #918
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a to nie własnie po to się myjemy, by zabić namnażające się bakcyle i nie cuchnąć jak kuter rybacki z XVII wieku?
nie wyobrażam sobie nie zmyć ze skóry całego syfu, który się osadza z powietrza, sama woda nie załatwi wszystkiego, to jakby włosy popłukać wodą, czy resztę ciała, spłynie po sebum jak po kaczce nie zabierając nic ze sobą
brrrrr

no i od wieeeeelu lat nie miałąm żadnej takowej infekcji
Ja tam też samą wodą nie próbuję, ale mój gin mówi że by to wystarczyło. Trochę to dziwne, bo przecież u kobiet to wiadomo, że anatomia jest taka, że łatwo o przeniesienie bakterii z okolicznych narządów, że tak powiem.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A mozecsz polecić jakieś konkretne wkładki? Do zapoznania się z tematem? Od lat używam descreet (?) I jestem zadowolona, a płynów nie używam po tym jak usłyszałam jakim to super inteligentnym narządem jest pochwa
Kupuję tutaj, z tego działu.

http://www.drogeria-ekologiczna.pl/3...ki-jednorazowe
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora