Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 16:51   #1486
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
no rzeczywiście nie trzymałam jej bardzo długo ..ale też nie krótko ..najpierw trzymałam ponad 15 minut i na następny dzień żeby jeszcze trochę przyciemnić też ok.15minut. Nie używałam żadnej odżywki przed nałożeniem. A jak się domyka łuski włosa?? hmmm .. to była szamponetka z Palette ciemny brąz.
To wiesz co, ciemne kolory Palette chyba są po prostu baaardzo mało "czepliwe". Bo wszystkie inne Palette w ogóle mi nie schodziły z glowy. Tylko trochę się wypłukiwały. A czarny(!) z jasnego blondu podatnego na każde farbowanie(!) zmył się podczas pierwszego mycia
Ale tak czy inaczej, Palette już nie użwam bo to Schwarzkopf czyli testuje na zwierzętach ;]

Jak się domyka łuski włosa? No ogólnie to one są raczej domknięte ;p Ale np. podczas farbowania się odchylają- jakoś przecież barwnik musi dostać się do włosa. Najlepszym sposobem na domykanie ich podczas codziennej pielęgnacji jest po prostu spłukiwanie szamponu i odżywki dość zimną wodą (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując