Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązy na dzień dobry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-20, 23:21   #19
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Brązy na dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Tyle tylko, że ja to zrozumiałam, że pisałaś po to, aby teraz twój wątek nie świecił pustką. Jakby nie dla komentarza i opinii pisałaś "coś tam", tylko po to, aby teraz Twój wątek cieszył się zainteresowaniem.

Nieważne zresztą.

POstaraj się następnym razem umieszczać większe zdjęcia, bo te są małe, a ja tak lubię się przyglądać makijażom dokładnie!
Hehe, to sie nie zrozumiałyśmy. Chodziło mi o to, że do tej pory nie czułam sie uprawniona do końca, aby wypowiadać się na temat makijaży innych Wizażanek. Ale teraz jak zacznę pokazywać moją buźke i to co umiem, to jakby wiecie jaki stopień umiejetności (a raczej nieumiejetności) prezentuje. Chociaż ja i tak chyba przeważnie sie zachwycam... Bo daleko mi jeszcze do mistrzostwa stałych bywalczyń MM.

Co do wielkości zdjęć, to musze troszke dojrzeć jeszcze do tego, aby duże umieścić... Tak mnie ten wątek FEMME_BANALE o wykorzystywaniu zdjęć do niecnych celów przeraził, że się troche boję. A to miał być taki mały kroczek w przód... Ale zobaczymy czy będzie następny...
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując