Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-06, 10:14   #810
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
azure, skoro to coś ma taki cudowny skład to teraz tym bardziej będę miała ochotę wywalić telewizor przez okno jak to zobaczę...

sikoreczka, za bardzo się nie znam na tej kwestii, ale z tego co mi wiadomo to mleko, kakao i białe pieczywo nie wpływają dobrze na cerę.

ollena, kurcze, nie brzmi to ciekawie... Oby brat jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Fanata, o tym samym rozmawiałam dziś z mamą. W głowie się nie mieści, jak można wciskać ludziom (a szczególnie nastolatkom) takie kity pod postacią kosmetyku-cudu...

U mnie znowu fatalnie. Kilka następnych dni mam z głowy pod względem wychodzenia... Wczoraj zafundowałam sobie większe oczyszczanie i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie dwie krosty które po naciśnięciu zaczęły wychodzić razem z zaskórnikami dookoła nich. Dziś mam dwa, wielkie, napuchnięte, czerwone placki na środku twarzy.

I podjęłam dziś decyzję - idę w przyszłym tygodniu do dermatologa po pomoc.
a ciekawe co by było,jakby z 50 nastolatek wysłało list żeby nivea przestała wciskać takie kity...oczywiście, jak ktos ma 1 pryszcza -jak w reklamie,to na pewno pomoze.ale jak to powazniejszy problem,to nie rozumiem jak można takie głupoty mówić.
Co do mleka: pytałam sie lekarza, nie szkodzi.Białego pieczywa nie jem i kakaa też-wolę już ciemne i od czasu do czasu gorzka czekolada.zdrowsze
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora