Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-26, 21:39   #1335
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
Ja kupilam odcien BUFF dla skory suchej/normalnej i jestem bardzo zadowolona. Jest to typowy bezyk, bez odcienia rozu. Jeszcze jedna rzecz mi powiedziala pani w galerii ale nie wiem czy to prawda, czy wynikalo to z jej niekompetencji . Mianowcie twierdzi ona, ze z serii dla cery suchej/normalnej wlasnie BUFF jest najjasniejszy a w serii mieszana/tlusta jest jeszcze jasniejszy IVORY (taki z odcieniem rozowosci). Ale nie mam pojecia. Ja jestem zadowolona, odcien sie zgadza (a jestem blada) i nie widac suchych skorek przy jednoczesnym braku swiecenia sie Czegoz chciec wiecej
też zdecyduję się na BUFF do suchej/normalnej tak sobie siedziałam ost przed lusterkiem i się załamałam trudno mi dobrać odcień, bo blada jestem ale ciężko wyczuć odcień bo zaraz mam widoczne zaczerwienienia, czerwony nosek, pod oczami cienie... ale tylko wtedy jak mi zimno albo troszkę nawet chłodno... Mam słabe krążenie i od razu widac to po mojej twarzy..
a co do odcienie to mi się wydawało że BUFF do suchej nie jest najjaśniejszy... Tylko tez jest IVORY tak jak do mieszanej.. no ale sama już nie wiem, byłam ost na wycieczce to wstapiłam do douglasa ale były same ciemne odcienie i bardzo bardzo mały wybór...dlatego kupuję troszeczkę w ciemno ten BUFF ale myślę że będzie ok
Dziekuję za podpowiedzi
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując