Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 22:30   #264
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Estello, fajnie że ci studio fix podpasował, ja niestety nie jestem z niego zadowolona, praktycznie w ogóle mnie nie matuje i myślę nad puszczeniem go w świat. Zainteresował mnie natomiast ten Blot prasowany i chyba się skuszę jak KNK będzie we wrześniu do Lądka leciał
Lubię go, super kryje, moja mama też go bardzo lubi, musiałam jej kupić drugi egzemplarz Blot jest całkiem przyjemny, nieźle matuje, oczywiście mnie nie na cały dzień, ale daje radę
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam szybki rekonesans na stronie MAC, chciałabym Blota Czytałam poprzednią dyskusję o nim, ale dokładnie nie pamiętam, on jest transparentny, prawda? Nie wiem w jaki kolor ewentualnie celowac, ale chyba medium? ( Pasuje mi między innymi Lancome Teint Idole 02 )
Ja mam Medium, który jest prawie biały haha, rzeczywiście jest transparentny, ale dziwne są te kolory. Dark też nie jest ciemny tylko bardzo jasny. Lepiej dokładnie je obejrzyj w drogerii.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora